Connexion

[NEWS]Nouvelle cible pour Sony : News - PS3-Infos

[NEWS]Nouvelle cible pour Sony   

Les news du Hack PS3 postées sur PS3 Infos

[NEWS]Nouvelle cible pour Sony

Messagepar abdel69jutsu » Mer 20 Juil 2011 14:37

imageOn apprend par elmondo du site PSX-SCENE que Sony se met un autre développeur dans sa ligne de mir. Ce serait Cotojestwtf, qui quelques mois auparavant a publié Server Mapper 1.0, un programme qui a permis l'accès du custom firmware au playstation network. Plus récemment, il a annoncé travailler sur un PS3Linked.

Il a fait une déclaration en ligne concernant sa situation actuelle.
Voici ce que dit cette déclaration:

Post original:
Cotojestwtf a écrit:(20:54:05) cotojestwtf: bardzo prosze o zmiane mi nicka, zdjecie rangi
(20:54:28) cotojestwtf: mam drobne problemy z prawem


Traduction de Google:
Cotojestwtf a écrit:very please change my nickname, photo rank
I have a little trouble with the law


Déclaration originale:
Na samym wstępie chciałbym przeprosić wszystkich tych, którzy czekają na program PS3Linked. Jak wiadomo miał być publiczny test, testu nie było dlaczego? już tłumaczę, niespodziewanie ktoś z moich znajomych doniósł na mnie policji że pirace/łamię urządzenie PS3 - pokazał kanał youtube. Dnia 30.06.2011 z samego rana odwiedziło mnie dwóch "Misiaków" z papierkiem w wyniku czego skonfiskowali komputer a mnie poprosili na komendę. Udało się ostatecznie dogadać, że nie otrzymam żadnej kary gdy zamknę swój kanał youtube promujący używanie nielegalnych programów i namawiający do używania pirackiego oprogramowania. To nie wszystko misiaki postanowili dokładnie przeszukać mój cały spiracony komputer, za to też dodatkowo miałem mieć karę gdyż była tego masa. Komputer odzyskałem dnia 02.07.2011 bez zawartości cały pusty. Aplikacja PS3Linked wciąż jest w produkcji 90% ja tego już nie prowadzę, jedynie mam podgląd do prac, bądźcie pewni niedługo ujrzy ta aplikacja światło dzienne. Po tych wydarzeniach zaczynam rozumieć poważnych developerów, którzy siedzą cicho w sprawie nowego CFW wy też ich zrozumcie jest to naprawdę nie przyjemne kiedy władze się do ciebie dobiorą. Co ze mną? kanału już pewnie nigdy nie przywrócę i nie będę wrzucał poradników pod "czarną stronę mocy", jednak nadal będę chętnie odwiedzał PS3-hack.com.pl i udzielał się na forum w mniej rzucających się dla oczu kategoriach.


Traduction de PS3-hack:
At the beginning i want to apologize all people that waiting for an aplication Ps3Linked. Well known is that we want a public test, but he doesnt start. why ? i explain . Unexpectedly one of my familiar people has brought on me to police that i pirate/hack Playstation 3. For proof, he indicated my youtube channel. Day 30.06.2011, the two policeman in the morning, has confiscated my PC and i go with them to police station. It has managed to reach an agreement ultimately, that I will receive no punishment for my YT channel, but they find other things.
I have obtained my PC 2.07.2011, but all empty. Aplication PS3Linked is still in WIP 90% [work in progress] but im no longer to work on that, but There let's be certain to see this application daylight soon. After this , i understand many dewelopers about next CFW , you should them understand too, because , you dont know when the law is going to kick in your face. What with me ? I dont create any ,,tutorials" YT channel with ,,dark side", but i still will be watching ps3 sites less throwing for eyes categories


Commentaire de PS3-hack:
data is not nesasery, the project is continued by some people from Russia (i dont know who), so project will be realesed soon.
Traduction par moi-même: Pas d'informations nécessaires, le projet est continué par des personnes en Russie, donc le projet sera bientôt releasé.


Pour conclure, le PS3Linked sera bientôt publié, sûrement ici: http://www.ps3linked.com/ ou là: http://www.ps3linked.co.uk/

http://psx-scene.com/forums/content/sony-gets-cotojestwtf-1198/source : http://psx-scene.com/forums/content/sony-gets-cotojestwtf-1198/
Avatar de l’utilisateur
abdel69jutsu
Correcteur
 
Messages: 134
Inscription: Sam 4 Sep 2010 20:47

Re: [NEWS]Nouvelle cible pour Sony

Messagepar crash251 » Lun 25 Juil 2011 16:00

quand sony arrêta c'est menaces
Avatar de l’utilisateur
crash251
Apprenti parleur
 
Messages: 102
Inscription: Ven 17 Sep 2010 13:53


Retourner vers News

 


  • Articles en relation
    Réponses
    Vues
    Dernier message

Qui est en ligne

Utilisateurs parcourant ce forum: Aucun utilisateur enregistré et 3 invités

cron